A
Polymer Technology Company Kft.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Logisztikus

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Fuvarszervezésben, logisztikában töltött 1-2 év releváns tapasztalat,
  • Minimum középfokú, aktív német nyelvtudás (elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez),
  • ERP rendszer ismeret (pl: SAP, Quadro Lite, ABAS, Libra, Kulcs - Soft stb),
  • Microsoft Office (Outlook, Exel, Word stb) minimum felhasználószintű ismerete,
  • Magas stressztűrő képesség
  • Precizitás, igényes munkavégzés.

Főbb feladatok:

  • Fuvarszervezés, főképp export 7,5-24t FTL, LTL, vagy furgonos (főbb vonalak: Németország, Románia, Csehország, belföld),
  • Szállítólevelek, CMR-ek elkészítése ERP rendszerben,
  • EKAER rendszer használata, szállítmányok nyomon követése,
  • Bejövő fuvarszámlák ellenőrzése, könyvelésre előkészítése,
  • Megrendelések feldolgozása, visszaigazolása,
  • Gyorsposta rendelés és az ehhez tartozó csomagok előkészítése, dokumentálása,
  • Kimutatások, statisztikák készítése (pl. Intrastat, KSH, exel táblázatok stb),
  • Adminisztráció különös pontossággal,
  • Számlázás.

Téged keresünk, ha

  • Szeretnél, egy, a koronavírus alatt is működő, autó és elektromos járműipari beszállító cégnél felelősségteljes munkakört betölteni,
  • Kezdetben 4 órában van szükség a segítségedre, de amint fellendül a gazdaság 8 órában fogunk foglalkoztatni,
  • Munkádra igényes, pontos és precíz vagy, jól kommunikálsz,
  • Tudod mi fán terem a fuvarszervezés, láttál már EUR raklapot és teherautó rakodást,
  • Tudod a számítógépet, e-mail klienseket, tálázat, és szövegszerkesztőket különösebb segítség nélkül használni,
  • Dolgoztál már bármilyen ERP rendszerben legalább fél évet,
  • Hosszútávon tervezel, megbízható céget keresel, aki pontosan, időben kifizet,
  • Szereted a pörgést, nem okoz gondot nyomás alatt dolgozni.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel kínálunk hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget,
  • Versenyképes fizetés, SZÉP kártya-juttatással kiegészítve,
  • Munkádat a személyes találkozást követően akár már másnap megkezdheted,
  • A német vállalat biztos háttere,
  • Változatos feladatok, fiatalos, lendületes csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk!