Nagyhegyesi TAKARMÁNY Kft.

Logisztikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ellátásilánc-menedzsment összefüggéseit átlátva, az operatív logisztikai feladatok ellátása a késztermékek nyomonkövetési rendszere mentén
  • Vevői és beszállítói rendelések, készletgazdálkodási folyamatok kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • A raktári tevékenységek szakmai koordinálása
  • Aktív részvétel fejlesztési projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Logisztikában – multinacionális termelő vállalatnál – szerzett többéves tapasztalat, szakirányú végzettség
  • Középvezetői gyakorlat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Innovatív környezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, éves bónusz, munkába járás költségtérítése, cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

4064 Nagyhegyes, Szoboszlói útfél 077//9.

Fényképes önéletrajzzal.