Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Kecskeméti, multinacionális autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk

Logisztikus munkatársat

Feladatok:

  • Anyagtervezés, alapanyag és gyártási segédanyag időben történő megrendelése és beérkeztetése a beszállítóktól, megrendelések nyomon követése
  • Gyártástervezés, gyártáshoz szükséges alapanyagok komissiózása, alapanyag mozgásának irányítása a különböző raktárhelyek között
  • Göngyöleg és visszáru tervezése, szervezése és kezelése a beszállítók felé és a raktárak között
  • Napi leltár alapján a készletek ellenőrzése és korrekciója
  • Havi és éves leltárban való aktív részvétel és a leltáreredmények feldolgozása
  • Áruátvevő targoncavezetők szakmai támogatása
  • ERP rendszer működtetése, felügyelete és fejlesztése
  • Napi kapcsolattartás, együttműködés a beszállítókkal, a vevővel és egyéb partnerekkel telefonon és e-mailben

Elvárások:

  • 1-3 éves termelő vállalatnál logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol-német tárgylóképes nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldás, jó kommunikációs készség, csapatszellem, üzleti gondolkodásmód

Amit kínálunk:

    Amit megbízónk nyújt:
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Komplex, kihívásokkal teli változatos feladatkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikus munkatárs
  • Rövid pozíció név: Logisztikus munkatárs
  • Hirdető cég: ''DOLOGIDŐ'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Anyagtervezés, alapanyag és gyártási segédanyag időben történő megrendelése és beérkeztetése a beszállítóktól, megrendelések nyomon követése Gyártástervezés, gyártáshoz szükséges alapanyagok komissiózása, alapanyag mozgásának irányítása a különböző raktárhelyek között Göngyöleg és visszáru tervezése, szervezése és kezelése a beszállítók felé és a raktárak között Napi leltár alapján a készletek ellenőrzése és korrekciója Havi és éves leltárban való aktív részvétel és a leltáreredmények feldolgozása Áruátvevő targoncavezetők szakmai támogatása ERP rendszer működtetése, felügyelete és fejlesztése Napi kapcsolattartás, együttműködés a beszállítókkal, a vevővel és egyéb partnerekkel telefonon és e-mailben
  • Elvárások: 1-3 éves termelő vállalatnál logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalat Angol-német tárgylóképes nyelvtudás Jó szervezőkészség, problémamegoldás, jó kommunikációs készség, csapatszellem, üzleti gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: ''DOLOGIDŐ'' Kft.>