Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EU-BOTTLE KFT.

EU-BOTTLE Kft. amerikai magyar vegyesvállalat csepeli telephellyel.

Kerékpáros kulacsok gyártásával annak exportjával foglalkozik.

Logisztikus

Főbb feladatok, munkák:

    Export szállítások szervezése.

    Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, szállítások megrendelése, szállítmányozók versenyeztetése.

    Szállítási okmányok elkészítése: szállítólevél, CMR, vámkezelési megbízás.

    A szállításon kívül egyéb adminisztrációs munkák elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Angol nyelvtudás.

    Számítógép használat: Excel, World, Windows Outlook ismerete.

    Érettségi vagy középfokú végzettség.

    Jó kommunikációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakirányú végztettség.

    Magasabb szintű nyelvismeret.

Amit kínálunk:

    Szinvonalas munkát, jó munkakörülményeket, biztos megélhetést, kafetéria lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1214, BUDAPEST II. RÁKÓCZI FERENC út 195-197.

Önéletrajz, bizonyítványok.

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
6 db szavazat
Állás, munka még: EU-BOTTLE KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikus
  • Hirdető cég: EU-BOTTLE KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Export szállítások szervezése. Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, szállítások megrendelése, szállítmányozók versenyeztetése. Szállítási okmányok elkészítése: szállítólevél, CMR, vámkezelési megbízás. A szállításon kívül egyéb adminisztrációs munkák elvégzése.
  • Elvárások: Angol nyelvtudás. Számítógép használat: Excel, World, Windows Outlook ismerete. Érettségi vagy középfokú végzettség. Jó kommunikációs képesség.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 6