Exact Systems Hungary Kft.

Logisztikus (Csepel)

kollégát!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként csepeli munkavégzésre keres, azonnali kezdéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarszervezés, főképp export 7,5-24t FTL, LTL,
  • Szállítólevelek, CMR-ek elkészítése ERP rendszerben,
  • EKAER rendszer használata, szállítmányok nyomon követése,
  • Bejövő fuvarszámlák ellenőrzése, könyvelésre előkészítése,
  • Megrendelések feldolgozása, visszaigazolása,
  • Csomagok előkészítése, dokumentálása,
  • Adminisztráció különös pontossággal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Fuvarszervezésben, logisztikában töltött 1-2 év releváns tapasztalat,
  • Minimum középfokú, aktív német nyelvtudás (elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez),
  • ERP rendszer ismeret (pl: SAP, Quadro Lite, ABAS, Libra, Kulcs - Soft stb),
  • Microsoft Office (Outlook, Exel, Word stb) minimum felhasználószintű ismerete,
  • Magas stressztűrő képesség,
  • Precizitás, igényes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Motiváló bérezés,
  • Folyamatos fejlődés, karrier lehetőség,
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

XXI. kerület