Binder Cable Assemblies Bt.

Logisztikus

Feladatok:

  • A vevői rendelések, igények magas szintű teljesítése, az ellátási lánc felügyelete beszállítótól a vevőig.
  • A vezető munkájának napi szintű támogatása.
  • Vevői megrendelések feldolgozása és egyeztetése a termelési koordinátorokkal.
  • Visszaigazolások készítése, szállítások egyeztetése.
  • A vevői megrendelések teljesítésének, raktárkészlet alakulásának folyamatos követése, szükséges intézkedések megtétele, a határidők betartása a gyártási akadályok elhárítása érdekében.
  • Kiszállítások megszervezése, lebonyolítása, szállítási okmányok elkészítése.
  • Számlázás, kapcsolódó törzsadatok karbantartása.
  • Szállítási tervek, napi beszerzési rendelések ügyintézése.
  • Szállítói visszaigazolások feldolgozása.
  • A szállítási határidők, mennyiségek egyeztetése a beszállítókkal, tervezett határidők követése, szükség esetén intézkedések kezdeményezése azok betartására.
  • Raktárkészlet alakulásának folyamatos követése, előírt szinten tartása beszerzett cikkekre és késztermékekre vonatkozóan.
  • Bejövő számlák megrendelések, bevételezések alapján történő ellenőrzése.
  • Beszállítással kapcsolatos logisztikai reklamációk ügyintézése.
  • Rögzített beszállítók és vásárolt cikkek törzsadatainak karbantartása.
  • Vámügyintézés során közreműködés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi, vagy logisztikai végzettség, vagy legalább 2 éves logisztikában szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete szóban és írásban
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Word és Excel)
  • ERP rendszer logisztikai moduljainak ismerete
  • Proaktív, önálló, kitartó munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Stressz tűrőképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • együttműködő, támogató csapat
  • fiatalos, kulturált és motiváló munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jánossomorja