A Baki Agrocentrum Kft. munkatársat keres

Logisztikus

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • nemzetközi áru szállítások tervezése, szervezése, irányítása a megrendeléstől a számlázásig, a beszerzéstől a kiszállításig
  • rendelések határidőben történő teljesítése
  • nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése
  • napi kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, raktárakkal, fuvarszervezőkkel
  • logisztikai és fuvarozási folyamatok továbbfejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • napi szintű ANGOL nyelv használat írásban és szóban
  • 3-5 éves logisztikai vagy fuvarszervezési tapasztalat
  • magas szintű szervező és kombinációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria rendszer,
  • Szakmai kihívás nemzetközi ügyfelekkel,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy 25 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú családi vállalatnál
  • Modern, szép munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bak, 8945 Válicka utca 8.