Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Rátermett vagy egy 900 fős logisztikai szervezet vezetésére?

BUDAPESTI IX. KERÜLETI MUNKAVÉGZÉSSEL

Logisztikai Vezető

beosztásba keresünk új munkatársat

Kereskedelmi nagyvállalatunk folyamatosan növekszik, így a logisztikai területünk élére újonnan nyitunk egy kihívásokkal teli pozíciót.

Az új pozícióval kapcsolatos feladatok:

  • Raktározási és szállítmányozási terület gyors, pontos és megbízható működtetése
  • A közel 900 fős létszám, többnyire fizikai munkaerő operatív irányítása
  • A több százezer cikkszám kezelésének, a közel ötmillió darabos árukészlet raktározásának koordinálása
  • Jelenleg 24.000 m2 területű raktár működtetése, amit további 8.000 m2-rel bővítünk
  • Folyamatok tervezése, kivitelezése: készlet, valamint raktár-optimalizálás, költség és emberi erőforrás tervezés stb.
  • Folyamatos kooperáció a társosztályok vezetőivel
  • Proaktív döntés-előkészítések, fejlesztési tervek készítése
  • Együttműködés a cég saját Kutatás és Fejlesztési részlegével az innovatív raktározási megoldások alkalmazásában
  • Hatékonyság növelés a belső szoftverfejlesztési csapat segítségével

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség és legalább 5 év nagyvállalati vezetői tapasztalat
  • Kifejezetten műszaki, logisztikai területen vagy termelésben szerzett gyakorlat
  • Rutin nagy létszámú állomány feletti munkáltatói jogkörök gyakorlásában
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Folyamatokban gondolkodó, rendszerszemléletű beállítottság
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Folyamatos innováció
  • Kihívások és önálló döntések
  • Lendületes, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest IX. Timót u. 5.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Pályázatod (fényképes önéletrajzzal) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.