IKR Agrár Kft.
  • Az IKR Agrár Kft. országos lefedettségű raktárhálózatán keresztül a mezőgazdasági input anyag kereskedelem egyik fontos szereplője.

  • Logisztikai vezető

    Főbb feladatok, munkák:

      Országos növényvédőszer raktárak logisztikai munkájának vezetése, szervezése.

      Új lehetőségek kidolgozása, bevezetése.

      Raktározási rendszer kialakítása, kiszállítás optimalizálása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felsőfokú szakirányú végzettség.

      Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

      Kiváló kommunikációs készség.

      Problémamegoldó készség és rugalmasság.

      Növényvédőszer ismeret, mezőgazdasági tapasztalatok.

      Nem jelent gondot számára, ha utaznia kell.

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Szállítás, Logisztika vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2943 Bábolna, IKR park