Logisztikai vezető helyettes

Profession Services

Budapest

Partnerünk 1991 óta jelen van a budapesti gasztronómiában, mint 100%-ban magyar tulajdonú vállalat. Ügyfeleik között megtalálhatóak hotelek, éttermek, büfék, felnőtt- és gyermekétkeztetési konyhák. Náluk mindent megtalál, ami egy jó ételhez kell!

pozícióba keresünk kollégát

Feladatok:

  • Szállítási osztályra vonatkozó célok követése, operatív teljesítésben való részvétel, a vállalat vezetése által jóváhagyott üzleti stratégiával összhangban
  • 50+ főből álló Sofőr csapat támogatása, vezetése, ellenőrzése
  • Járatszervezői csapat hatékonyságának figyelése, visszajelzése (költségek, túraszervezés, járatok-autók kihasználtsága)
  • Applikációhasználat, szállítási mutatószámok nyomon követése, elemzése
  • Logisztikai vezető támogatása az osztály vezetésében
  • Részvétel a szállítási folyamatok fejlesztésében, vevőszerzési és megtartási stratégia kidolgozása a társosztályokkal együttműködve
  • Szolgáltatási színvonalat jellemző mutatók figyelése, előrejelzés, felkészülés szezonális terhelésre
  • Szabadság, munkaidőkeret koordinálása

Elvárások:

  • legalább 5 éves releváns szállítási/logisztikai tapasztalat ebből 1 év vezetői tapasztalat
  • határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • kiváló problémamegoldó és döntéshozó képesség
  • eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • nagyfokú önállóság, proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Versys program ismerete
  • FMCG/HoReCa területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Kötetlen munkaidő
  • Laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest