Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megbízó partnercégünk 2010 óta piacvezető hazánkban az autóalkatrész nagykereskedésben. A cég Magyarország mellett a közép-kelet-európai régióban, Romániában és Szlovákiában is dinamikusan fejlődik. Nemzetközi szinten több, mint 3000 munkavállalót foglalkoztat, és jelenleg 1400 autóval juttatja el napi szinten a megrendeléseket partnercégeihez. A cég budapesti logisztikai központjába keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI VEZETŐ

További kihívások:

  • A cég logisztikai tevékenységének irányítása, vezetése
  • A közel 150 fős logisztikai csapat összefogása
  • A több százezer cikkszám kezelésének irányítása
  • A közel ötmillió darabos árukészlet pontos raktározásának koordinálása
  • Testreszabott logisztikai folyamatok döntés-előkészítése
  • A cég fejlődését elősegítő tervek és beszámolók készítése
  • Együttműködés a cég Kutatás és Fejlesztési részlegével az innovatív raktározási megoldások alkalmazásában

A jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség
  • Legalább 5 év nagyvállalati környezetben, darabos áruk kezelésében szerzett (polcos tárhelyezés) raktár-logisztikai tapasztalat
  • Nagy létszámú logisztikai csapatok irányításában szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség
  • Rendszerszemléletű stratégiai gondolkodásmód
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Professzionális, európai színvonalú munkakörnyezet
  • Folyamatos innováció

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai Vezető
  • Rövid pozíció név: Logisztikai vezető
  • Hirdető cég: Fox & Wolf HR Solutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A cég logisztikai tevékenységének irányítása, vezetése A közel 150 fős logisztikai csapat összefogása A több százezer cikkszám kezelésének irányítása A közel ötmillió darabos árukészlet pontos raktározásának koordinálása Testreszabott logisztikai folyamatok döntés-előkészítése A cég fejlődését elősegítő tervek és beszámolók készítése Együttműködés a cég Kutatás és Fejlesztési részlegével az innovatív raktározási megoldások alkalmazásában
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki és/vagy logisztikai végzettség Legalább 5 év nagyvállalati környezetben, darabos áruk kezelésében szerzett (polcos tárhelyezés) raktár-logisztikai tapasztalat Nagy létszámú logisztikai csapatok irányításában szerzett vezetői tapasztalat Határozott, rendszerető, következetes személyiség Rendszerszemléletű stratégiai gondolkodásmód Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-30
Állás, munka még: Fox & Wolf HR Solutions Kft.>