Logisztikai ügyintéző - vevőszolgálati kapcsolattartó

feladatok:

  • Vevőszolgálattal, anyaggazdálkodással kapcsolatos tevékenységek tervezése.
  • Logisztikai protokoll betartatása; ellenőrzőlista, tevékenységekhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése.
  • Folyamatos és hatékony kommunikáció a vevővel.
  • Riportok, jelentések készítése a vevő igénye szerint.
  • Rendszerbe vevői adatok bevitele, karbantartása.
  • Vevői megrendelések folyamatos ellenőrzése és nyilvántartása, egyeztetése a rendszerben lévő igényekkel.
  • Vevői reklamációkezelés (adminisztráció és visszajelzés).

elvárások:

  • Közép-/felsőfokú iskolai végzettség
  • Angol nyelv magabiztos ismerete (olasz nyelv ismerete előny)
  • Back office tapasztalat 1-3 év
  • MS Office alapos ismerete
  • Önálló precíz munkavégzés, csapatban való együttműködéssel
  • Rendszerszemlélet, tanulási hajlandóság,
  • Rendszerezettség, pontosság, rugalmasság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • bejárási támogatás
  • határozatlan idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

8831 Nagykanizsa, Csengery út 125.