Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Kft (NTK KFT.)

Győri Ipari Parkban tevékenykedő cégünk automatizálási anyagok forgalmazásával, kábelkonfekcionálással és összeszereléssel foglalkozik. Elmúlt 23 évünket innováció és folyamatos fejlődés, fejlesztés jellemezte, melynek fenntartásához további, jól felkészült munkatársakra van szükségünk.

Logisztikai ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal
    • Rendeléskezelés
      • Bejövő rendelések rögzítése
      • Beszerzési rendelések kiküldése beszállítónak
      • Visszaigazolások elküldése
    • Postai ügyintézés
    • Dokumentumok kezelése (lefűzés, szkennelés, ERP iktatás, rendszerezés)
    • Intrastat jelentés, termékdíj adminisztráció
    • Közreműködés leltárjelentés készítésében
    • Készletáttárolások adminisztrálása SAP-ban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Hajlandóság, és aktív részvétel a cég képzésein
    • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
    • Igényes, felelősségteljes munkavégzés
    • Angol és/vagy német alapfokú nyelvtudás
    • Együttműködési készség
    • Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Magasabb szintű angol és/vagy német alapfokú nyelvtudás

    SAP BOne ismeret

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem és juttatások
    • Modern munkakörnyezet
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Egyműszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Győri Ipari Park

Egyéb juttatások:

cafeteria

Pályázatokat önéletrajz leadásával, kizárólag e-mailben fogadunk.

A pályázatok feldolgozását követően minden pályázónak küldünk visszajelzést.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai ügyintéző
  • Hirdető cég: NTK Ipari-Elektronikai és Kereskedelmi Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal Rendeléskezelés Bejövő rendelések rögzítése Beszerzési rendelések kiküldése beszállítónak Visszaigazolások elküldése Postai ügyintézés Dokumentumok kezelése (lefűzés, szkennelés, ERP iktatás, rendszerezés) Intrastat jelentés, termékdíj adminisztráció Közreműködés leltárjelentés készítésében Készletáttárolások adminisztrálása SAP-ban
  • Elvárások: Hajlandóság, és aktív részvétel a cég képzésein Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat Igényes, felelősségteljes munkavégzés Angol és/vagy német alapfokú nyelvtudás Együttműködési készség Megbízhatóság, pontosság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-16