A thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. tagja a világ egyik legjelentősebb acélipari konszernjének, a nemzetközi thyssenkrupp csoportnak. A több mint 90 éves múlttal rendelkező piacvezető vállalat nemcsak acél, hanem könnyűés színesfém, valamint ipari felhasználású műanyag kereskedelmével is foglalkozik, országos lefedettséggel, továbbá a kapcsolódó szolgáltatások széles körét kínálja. A thyssenkrupp csoport a világ egyik legnagyobb, acélgyártással, illetve autó-, gép-, energia- és építőipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalata, amely közel 80 országban van jelen, több mint 158 ezer alkalmazottal.

Dinamikusan bővülő piaci tevékenységünk ellátására

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT

keresünk, három műszakos munkarendbe.

Feladatok :

  • Sofőröknek szállítólevél készítése
  • Műbizonylat ellenőrzése, kezelése
  • Anyagkiadás könyvelése
  • Vevős kiszállítás könyvelése
  • Diszpécser munkájának segítése
  • SAP kezelés
  • EKAER készítés belföld, illetve külföld esetén

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Készségbeli elvárások:

  • Talpraesett, segítőkész személyiség
  • Nyitott, pozitív beállítottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Megbízható, nemzetközi hátterű munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Betanulási időszakot támogató környezet
  • Saját fitnesz terem, modern, egészséges saját konyha és vállalati kantin

    Évtizedek óta együtt dolgozunk, tiszteljük egymás munkáját. Ha ez számodra is fontos, csatlakozz a csapatunkhoz!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével várjuk. A leveled tárgyába kérjük írd be a következő jeligét: tkMH Karrier.