Kaza International Kft.

Logisztikai ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • Belföldi, külföldi fuvarszervezés, árajánlatok bekérése
    • Import és export szállítások szervezése és nyomon követése
    • Alvállalkozókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
    • Szállítmányozáshoz kapcsolódó raktár logisztikai folyamatok kezelése
    • Érkező, induló szállítmányok fogadása, indítása, szállítólevelek és egyéb okmányok kezelése, beszerzése, készítése
    • Elkészült rendelések csomagolásának ellenőrzése
    • Az üzemi termelési, tevékenységhez kapcsolódó átfogó adminisztratív feladatok teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú szakirányú végzettség
    • Legalább 2 év nemzetközi szállítmányozásban szerzett tapasztalat
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Magas szintű számítógépes ismeret (kiemelten MS Office)
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Azonnali munkakezdés lehetősége
    • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
    • Utazási hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Kőzúzó utca

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Szakmai fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével