Horvath Trade Holding Kft.

Cégünk, 22 éve családi vállalkozásként alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, építési- és festéksegédanyagokat gyártó vállalat. Termékeink a kiváló ár-érték aránynak, a megbízható minőségnek köszönhetően megtalálhatóak és megvásárolhatóak a hazai nagy- és kiskereskedésekben, ezen belül jellemzően a hazai festékboltokban. Ezen termékek gyártása és raktározása 3000m2-en egy korszerű gyáregységben történik.

Munkatársat keresünk

Logisztikai ügyintéző

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Rendelések fogadása, rögzítése
    • Beérkező áru bevételezése és a lerakóhelyre irányítása
    • Beszerzéshez érkező kamionok dokumentumainak iktatása
    • Rakodásra érkező kamionok eligazítása, felügyelete
    • Kapcsolattartás a raktárral, vevőkkel, szállítókkal
    • Készletkezelés és -ellenőrzés
    • Leltározási feladatok
    • Export, import ügyintézés
    • Szállítólevél készítése; a szállításhoz kapcsolódó egyéb adminisztráció elvégzése
    • Termelésről érkező áru raktározásának koordinálása, felügyelete.
    • fuvarok indítása: számlázás, fuvarokmányok elkészítése (EKÁER, ADR)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szállítmányozási ismeretek
    • Logisztika területen szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
    • kiváló kommunikációs és szervezőkészség;
    • felhasználó szintű számítógépes ismeret;
    • Szolgáltatásorientált és szeret csapatban dolgozni;
    • Jó problémamegoldó készség, nyitott gondolkodás, komplex látásmód, önállóság

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható vállalati háttér;
    • Hosszú távú munkalehetőség;
    • Versenyképes jövedelem;
    • Családias hangulat;
    • Kedvező munkaidő (egy műszakos munka)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2112 Veresegyház, Viczián utca

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzával illetve motivációs levelével együtt e-mailben pdf formátumban. Az önéletrajzban kérnénk feltüntetni az elvárt nettó bérigényt.