FleetPlan Kft.
Munkatársat keresünk

Logisztikai ügyintéző

pozícióba.
Cégünk fő profilja a hűtött áruszállítás belföldön, mely képessé tesz bennünket Ügyfeleink szállítással kapcsolatban felmerülő igényeinek kiszolgálására az ország egész területén. Legyen szó hűtött áruszállításról, friss élelmiszerek fuvarozásáról, mélyfagyasztott vagy hőmérséklet érzékeny termékek szállításáról, szárazáruról, akár háztartási cikkről, Cégünk minden esetben eredményt szállít Megrendelői részére. Komplett logisztikai feladatokat látunk el a járattervezéstől kezdve a slepptúrás áruterítésig, amelyek szakszerű lebonyolításához képzett munkatársaink magas fokú, minőségi munkavégzéssel járulnak hozzá.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítólevelek naprakész feldolgozása, adminisztrációja,
  • EKAER indítások, SAP, SWH, Ügyviteli rendszer kezelés,
  • Gerincjáratok indítása, rögzítése,
  • Napi kapcsolattartás a tehergépjármű vezetőkkel, partnerekkel, megbízókkal,
  • Jelentések készítése,
  • Vevői panaszkezelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-2 év tapasztalat,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Számítógépes ismeretek, stabil Excel használat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai ügyintéző végzettség,
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés,
  • Délutános munkarend,
  • Versenyképes fizetés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, stabil, magyar tulajdonú vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9113 Koroncó, Sokorói utca 28.

Fényképes szakmai önéletrajzzal