Cégünk több mint 20 éves múlttal rendelkezik. Fő profilunk az épületgépészeti berendezések forgalmazása. Több gyár magyarországi képviseletét látjuk el.

Az F2 Komplex Kft.

logisztikai ügyintéző

munkatársat keres

Feladatok:

  • logisztikai feladatok lebonyolítása
  • ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás angol és magyar nyelven
  • elektronikus levelezés
  • vevői megrendelések kezelése
  • napi csomagküldés logisztikai ügyintézése
  • egyedi adminisztratív feladatok ellátása
  • döntés-előkészítési anyagok elkészítése
  • kimutatások, statisztikák elkészítése
  • cégen belüli kooperáció: raktárral árukiadás egyeztetése, pénzüggyel történő folyamatos együttműködés

Elvárások

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • angol és/vagy olasz középfokú nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • magasfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • hosszútávra szóló jövőkép
  • stabil vállalati háttér

Előny:

  • Kulcs Soft ügyviteli rendszer ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat

A nyelvtudást az állásinterjún teszteljük.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest Kiskalmár u. 3-7.

Az önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a fizetési igény megjelölésével.