Az IMPERIAL Logistics Kft., a több mint 60 éves múlttal rendelkező, a világ 13 országában jelenlévő IMPERIAL Holdings tagjaként, Győr legnagyobb logisztikai központjába

Logisztikai tervező

kollégát keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Logisztikai szolgáltatások ajánlatainak kidolgozása
  • Új logisztikai kiírásokban, tervezési és tanácsadási projektekben való részvétel
  • Logisztikai folyamatok és rendszerek tervezése, elemzése, optimalizálása
  • Külsős partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Raktári tervdokumentáció kidolgozása
  • Raktárstruktúra tervezése
  • Döntéselőkészítés a menedzsment részére
  • Folyamatjavító intézkedések kidolgozása, bevezettetése
  • Adatszolgáltatás a vevő részére
  • Projektmunkákban való részvétel
  • Részvétel workshopokon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Logisztikai kiírások készítésében szerzett tapasztalat előny
  • Magas szintű Excel tudás
  • AutoCad tervező program ismerete előny
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • B-kategóriás jogosítvány

Mit kínálunk:

    Érdekes és egyben igényes feladatokkal várjuk egy folyamatosan növekvő nemzetközi vállalatnál. Kellemes munkakörnyezetet, egyéni fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, valamint hosszútávú perspektívákat biztosítunk Önnek. A versenyképes fizetés mellett széleskörű juttatási csomaggal is várjuk.

    ITT a helyed, légy a mi csapatunk tagja!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Lát Ön ezekben a feladatokban kihívást? Ha igen, várjuk fényképes önéletrajzát a megpályázni kívánt pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségeken:

IMPERIAL Logistics Kft. HR Osztály, 9027 Győr Tibormajori utca 01136/42. vagy a Jelentkezem gombra kattintva.