Logisztikai tervezési csapatvezető

Vállalatunk a több mint 7000 főből álló SEG Automotive cégcsoport tagja, így egy nemzetközi csapat részeként büszkén képviseljük vállalatunkat Miskolcon. A vállalatcsoport a Miskolcon gyártott önindítókat és generátorokat világszerte szállítja kiváló minőségben partnereinek. Innovációi jelentős mértékben hozzájárulnak a cégcsoport nemzetközi technológiai vezető szerepéhez, termékeink hatékonyságához és megbízhatóságához, a legnagyobb mértékben alkalmazkodva vevőink igényeihez. Vállalatunk világszerte a jelen és a jövő technológiai fejlesztéseinek mozgatórugója. Munkavállalóinknak lehetőséget kívánunk nyújtani, hogy egy rendkívül motivált csapat tagjaként dolgozhassanak Európa legnagyobb önindító és generátor gyárában. Munkatársaink vonzó és kihívást jelentő feladatok segítségével fejleszthetik kompetenciáikat, mind munkahelyi, mind személyes területeken.

Mivel járulhatsz hozzá a közös céljaink megvalósításához?

  • Az alapanyag ellátottság biztosításának felügyelete a gyártási igények alapján
  • Vevői igények rövid és hosszútávon való zökkenőmentes kielégítésének felügyelete vevői ellátottság érdekében
  • Beszállítói és vevői göngyöleg rendelkezésre állásának felügyelete
  • A vevői megrendelések kiszámítható, simított (kiegyenlített), hosszútávú, gyártási terv elkészítésével való teljesítésének felügyelete
  • A tervezési módszerek, stratégia kialakításában való részvétel a meghatározott KPI-ok elérése érdekében a költséghatékonysági szempontok figyelembevételével
  • Rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal, egyéb SEG gyárakkal, központi funkciók képviselőivel
  • Az SAP tervezési paraméterek rendszerének felülvizsgálata vállalati standardok figyelembe vételével
  • Felelősség a logisztikai tervezési területen felmerülő projektek megvalósításának felügyeletéért
  • Részvétel a csapatába tartozó munkatársak kompetenciáinak fejlesztésében, rendszeres visszajelzésben a teljesítmény függvényében
  • Javaslattétel a csoport stratégiájának kialakítására
  • A felelősségi körébe tartozó eszkalációk kezelése, kommunikáció vevőkkel és / vagy beszállítókkal az elvárásoknak megfelelően
  • A csapatában foglalkoztatott munkavállalók mentorálása
  • Logisztikai tervezés szempontjából releváns auditokon részvétel

Mi tesz téged különlegessé?

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettséget szereztél (minimum Bsc szinten)
  • Legalább 4-6 év szakmai tapasztalatra tettél szert, logisztikai területen
  • Angol nyelven erős haladó szinten beszélsz, egyéb nyelvismeret előnyt jelent
  • Ms Office használatában magas szintű jártasság jellemez
  • SAP felhasználói szintű ismeretével rendelkezel
  • Jártas vagy az ERP rendszereket illetően

Mi vár rád, ha csatlakozol?

  • Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú karrierlehetőségek
  • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása (teljesítményértékelések, karrierterv készítése, tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, nyelvtanulási lehetőség, stb.)
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Home office lehetősége
  • Munkába járás támogatása
  • Munkatársi kedvezmények városszerte

Érdekesnek találja ezt a lehetőséget?

Úgy érzi alkalmas a feladatok ellátására?

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3711 Szirmabesenyő, 0129/96 hrsz.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.