Szívesen csatlakoznál egy olyan nemzetközi cégcsoport magyar leányvállalatához,
aminek kiemelkedő üzleti eredményei vannak?
Egy vállalathoz, amit a márkaépítési és forgalmazási szakértelme, valamint a felelős alkoholfogyasztás melletti elkötelezettsége, a hazai szeszesitalpiac egyik vezető szereplőjévé tette. Ha mindezekkel azonosulni tudsz, jelentkezz, és légy részese a sikertörténetünknek.

Megvan a tapasztalatod és minden képességed is ahhoz, hogy egy FMCG kereskedelmi cég logisztikai és raktározási tevékenységét önállóan menedzselt?
Hogyha a fenti kérdésre igen a válaszod, akkor lehet, hogy Téged keresünk!

A ROUST HUNGARY

Logisztikai specialista

munkatársat keres
-FMCG szektor-

Feladatok:

    A Te feladatod lenne, hogy a termékeink a raktárból, a leadott rendeléseknek megfelelően (időben és maradéktalanul) kiszállításra kerüljenek a partnereinknek. A raktározási illetve a logisztikai tevékenységünk is szerződött partnereken keresztül történik, így a velük való együttműködés a munkád mindennapi részét képezné. A vevőszolgálati csapatunkkal szorosan együttműködve kulcsszerepet játszanál a partnereink elégedettségének a biztosításában.

  • Logisztikai terület teljes körű koordinálása: külső logisztikai szolgáltatók által végzett raktározási, anyagmozgatási és fuvarozási tevékenység, vevői kiszállítás és kapcsolattartás
  • Logisztikai célok eléréséhez szükséges koncepciók és intézkedések kidolgozása, ellenőrzése és kiértékelése
  • Logisztikai mutatószámok (KPI-ok) kidolgozása, folyamatos monitorozása, logisztikai szolgáltatóval történő egyeztetése
  • Költségtervezésben támogatás nyújtása, budget nyomon követése, költséghatékonyság optimalizálása
  • Riportok, jelentések készítése havi és ad-hoc rendszerességgel
  • Egyéb, logisztikai területhez kapcsolódó adminisztratív feladatok (selejtezések, raktári jegyzőkönyvek kezelése, vevőtörzs kezelése, raklapegyenleg nyomon követése)
  • Logisztikai területhez tartozó folyamatleírások szervezeten belüli betartása, és a dokumentációk karbantartása
  • Éves leltár lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a Supply és a Demand Planner kollégákkal valamint a 4 fős Customer service csapattal

Lehet, hogy Te vagy, akit keresünk, hogyha

  • szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • van legalább 3 év logisztikai tapasztalatod vállalati oldalon
  • nagyon jól bánsz az Excellel és rendszeresen használod a mindennapi munkád során
  • lendületes és kreatív vagy
  • jól kommunikálsz, nyitott vagy és tudsz csapatban dolgozni
  • középfokú angoltudásod van (leginkább írásban kell használni a nyelvet a munka során)

Előnyt jelent, ha…

  • van FMCG szektorban szerzett tapasztalatod
  • erős középfokú az angol nyelvtudásod (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés, tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
  • dinamikus csapat, kiemelkedő munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Alkotás Point Irodaház

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szeretnél egy sikeres cég munkatársa lenni, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével.