Autóiparban tevékenykedő partnercégünk keres elhivatott, szakmai fejlődésre nyitott, precíz kollégát.

Logisztikai specialista

Feladatok:

  • A vevői megrendelések feldolgozása
  • A beszerzési megrendelési igények folyamatos elemzése és feldolgozása
  • A készletjelentések ellenőrzése
  • Vevői, beszállítói és anyag törzsadatok karbantartása
  • Fuvarok megszervezése, a szükséges szállítási dokumentumok kiállítása
  • Az éves illetve időszaki leltárakon való aktív részvétel
  • Rendelés-feldolgozási feladatok ellátása
  • A vevői, beszállítói, fuvarozási, és egyéb logisztikai számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Központi és külső raktár közti készletforgalom folyamatos megszervezése és felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett 5 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Proaktív attitűd, fejlett kommunikációs készség
  • Gyors helyzetfelismerés és problémamegoldó képesség
  • MS Office ismerete

Előnyök:

  • Minőségbiztosítási szabványok ismerete, pénzügyi ismeretek, gazdasági/kereskedelmi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kihívást és fejlődést jelentő feladatok
  • Stabil, kiszámítható multinacionális háttér
  • Vonzó bérezés
  • Magas cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta