A PIACVEZETŐ AUTÓÜVEGGYÁRTÓ VÁLLALAT

Logisztikai specialista

munkakörbe határozatlan időtartamra, nappalos 8 órás munkarendbe tatabányai gyárába keres munkatársat, a következő feltételekkel:

  • Szakirányú logisztikai végzettség
  • Angol nyelv ismeret szóban és írásban egyaránt
  • MS Office és SAP ismeret
  • Jó kommunikáció és együttműködési készség
  • Pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Energikus személyiség

Feladatok:

  • Ki és beszállítások megtervezése, egyeztetése a fuvarozókkal, raktárakkal
  • Szállítmányozással kapcsolatos egyéb feladatok (SAP, fuvarokmányok, EKAER)
  • Intrastat jelentés elkészítése, feltöltése
  • fuvarszámlák ellenőrzése, jóváhagyása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria juttatás, havi bónusz, bejárási támogatás, kedvezményes sportolási és szabadidős lehetőségek, hosszú távú munkalehetőség
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Önfejlesztési lehetőség, kihívások a napi munka során

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 15.