Dolgozz Magyarország egyik vezető számítástechnikai disztribútor cégénél!

Légy csapatunk tagja, tartozz közénk Te is!

A CHS cégcsoport

Logisztikai/RMA értékesítési munkatársat

keres

Milyen feladataid lesznek?

  • Termékek/áruk összekészítése, kiadása, mozgatása
  • Kiszállítások kezelése, intézése
  • Készletellenőrzés, leltározás
  • A belső ügyviteli rendszer használata
  • Számlázási feladatok pontos elvégzése
  • RMA folyamatok lebonyolítása, visszáru kezelése
  • A beérkező ügyfelek udvarias kiszolgálása
  • Egyéb ügyféligények kezelése telefonon, és e-mailben

Mit várunk az új csapattagtól?

  • Magas felhasználói szintű számitástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook, Teams)
  • Számítástechnikai termékek magasfokú ismeret
  • Pozitív gondolkodásmód
  • Rendszerető, precíz, pontos, megbízható személyiség
  • Munkájára igényes, gyors munkavégzésre képes
  • Magas stressztűrő képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs, alkalmazkodó készség

Mi számít előnynek?

  • Vision-Software Octopus ERP Integrált Vállalatirányítási és Ügyviteli Rendszer ismerete
  • Áru összekészítési/értékesítési, raktározási tapasztalat

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Szakmai tréningek
  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Irodai masszázs, angol tanfolyam, csapatépítők

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lehel utca 15.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, érzel magadban elhivatottságot, hogy csapatunk tagjaként közösen érjünk el további sikereket, várjuk fényképes önéltrajzodat, fizetési igény megjelölésével.