LOGISZTIKAI PROJEKTFELELŐS

munkatársat.

Feladatok:

  • Vevői logisztikai követelmények elemzése, időterv felállítása a projekt ütemtervét figyelembe véve
  • Logisztikai követelmények egyeztetése vevővel (pl: szállítási –és jelölési szabályok, csomagolásmenedzsment, lehívások felépítése, tervezési szabályok)
  • Szállító kiválasztás
  • Csomagolóanyag fejlesztés, csomagolástechnika
  • Termék és vevői követelmények implementálása SAP-ban
  • Cikktörzs , darabjegyzék és műveleti terv létrehozása SAP-ban
  • Követelményrendszerek oktatása kapcsolódó széria logisztikai területek felé

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó szervező és kommunikációs képesség
  • tárgyalóképes és magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

  • autóipari termelővállalatnál szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • SAP moduláris ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park hrsz. 5701/2.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!