ALUMETAL GROUP HUNGARY Kft.

Munkatársat keresünk

Logisztikai műszakvezető

pozícióba.

Az Alumetal Csoport vezető szerepet tölt be az európai autó- és autóalkatrész beszállítói között és Közép-Európa egyik legnagyobb másodlagos alumíniumötvözet öntvény gyártója.

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkafolyamatok szervezése, elvégzése, ellenőrzése a termelési tervhez igazodva
  • A brigád munkájának irányítása, vezetői utasítások továbbítása, betartatása
  • Oktatás, tájékoztatás, teljesítményértékelés
  • Megrendelések létrehozása IFS rendszerben
  • Munkaidő-nyilvántartás és a munkafegyelem körébe tartozó feladatok ellátása
  • Munkavédelmi előírások betartatása
  • Új munkavállalók képzése, felkészítése a beosztásukra vonatkozó munkafeladatokra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vezetőként szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Targoncavezetői és homlokrakodói jogosítvány
  • Microsoft Office, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Több műszakos és folyamatos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Stressztűrő képesség, határidők betartásának képessége

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy szlovák vagy lengyel nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Állás egy stabil pozíciójú cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Irinyi János utca 10.

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet itt, a 'Jelentkezem" gombra kattintva.