Logisztikai munkatárs - IT felhasználói támogatás tesztmenedzsment

Feladatok

  • Release- és Patch-Planning tesztjeinek és tesztfázisainak szervezése és tervezése
  • Együttműködés az IT specifikációk leírásában az új funkciókhoz
  • Próbatesztek létrehozása és esetenkénti bővítés, Review előállítása az előírások alapján
  • Teszt lebonyolítása, (új és módosított funkciók ellenőrzésével) teszteredmények dokumentációja, kommunikációja, továbbá hibák és változtatások továbbítása
  • Tesztmonitor előállítása és ápolása figyelmbe véve a lefedettséget, eredmény beillesztése az egyes system release-hez vagy system-patch-hez
  • Statisztikák kiértékelése (esetenként változtatás az IT felé)

Elvárások

  • Német vagy angol nyelvismeret B2-es szinten
  • Tapasztalat IT-rendszerek és folyamat tesztekhez, azok dokumentációjához, stratégiai és analitikus gondolkodásmód
  • Magabiztos Microsoft Office használat (Excel illetve PowerPoint) es IT ismeret (vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP-tapasztalat előnyt jelent)
  • Megbízhatóság, kezdeményező készség és kooperativitás, megfelelő kommunikációs képességek, proaktivitás

Egyéb információ az állásról:

    Rugalmasság, szakértelem és egyedülálló csapatszellem jellemzi a kecskeméti Supply Chain HUB csapatát!

    Mi vagyunk azok, akik az új logisztikai trendekre kidolgozzuk a megoldásokat és a kompetenciánkat hatékonyan bevetjük, hogy az autóipar globális és digitális világnak kihívásaira gyorsan tudjunk reagálni.

    Ismerkedj meg a Supply Chain innovatív módszereivel, folyamataival és formáld aktívan a Mercedes-Benz termelését világszerte – és tedd mindezt Kecskeméten, Magyarország egyik legfeltörekvőbb régiójában.

    Nagyszerű továbbképzési lehetőségek, kiegyensúlyozott Work-Life-Balance és egy vonzó juttatási csomag számunkra nem célkitűzés, hanem valóság.

    Folyamatos képzéseket biztosítunk németországi képzőközpontjainkban, valamint szoros együttműködést nemzetközi partnereinkkel, kollegáinkkal és modern IT – eszközöket, hogy megvalósíthasd céljaidat!

    Nemzetközi projektekben fejlesztheted tehetséged és mutathatod meg erősségedet – mi az első napodtól kezdve kísérünk és támogatunk a karriered útján.

    Tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk a Supply Chain HUB Csapatához Kecskemétre.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Logisztika támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!