Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Geodis Calberson Hungaria Logisztikai Kft. a világ több mint 67 országában működő, 38.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba tehetséges és motivált kollégát keresünk

Logisztikai munkatárs francia nyelvtudással

    munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, rendszerben történő lekezelése
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása
  • A kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol és Francia nyelvtudás tárgyalóképes használata,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

    Pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Logisztikában szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva elküldeni.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Geodis Calberson Hungaria Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai munkatárs francia nyelvtudással
  • Rövid pozíció név: logisztikai munkatárs
  • Hirdető cég: Geodis Calberson Hungaria Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A raktárba beérkező, illetve a kimenő szállítmányok feldolgozása, rendszerben történő lekezelése A szállítással kapcsolatos dokumentumok kezelése, feldolgozása, iktatása A kimutatások, jelentések határidőre való elkészítése, riportok karbantartása
  • Elvárások: Angol és Francia nyelvtudás tárgyalóképes használata, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)Pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Francia
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.15