Logisztikai munkatárs a termelésellátás és szolgáltatómenedzsment területre

Feladatok:

  • Az új kecskeméti gyár komplex logisztikai folyamatainak megtervezése és bevezetése a termelésellátás, a logisztikai-szolgáltatómenedzsment és a beszállító-irányítás területén
  • Új irányítási paraméterek és mutatók kialakítása a termelésellátás, valamint a logisztikai-szolgáltatómenedzsment területén üzemgazdasági szempontok figyelembevételével
  • Közreműködés az ellátási folyamatok egységesítésénél, betartva a magas ellátási készletet (hiányzó alkatrész-ráta) és az alacsony készletállományt
  • A különböző logisztikai-tervezési folyamatpontok gazdasági szempontú értékelése, valamint egyeztetés az illetékes társterületekkel
  • A logisztikai IT-rendszerekre vonatkozó változások kimutatása, értékelése és a megfelelő módosítások bevezetése
  • Közreműködés a folyamatok egységesítésében az anyagdiszpozíció területén, a termelési és a beszállítói oldalról, az egységes költség optimum biztosításának érdekében a partnerekkel közösen, a beszerzési-, ellátási- és termelési folyamatok során
  • Logisztikai projektek vezetése, projektmanagement-módszerek alkalmazása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Logisztikai folyamatok ismerete, logisztika területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret szóban és írásban
  • Nyitott és kommunikatív személyiség
  • Analitikus, gondolkodásmód, strukturált munkavégzés

    Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi juttatás, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

    Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
    Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1..

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!