Magyar Posta Zrt.
  • Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

  • Munkatársat keresünk

    LOGISZTIKAI KÜLDEMÉNYFELDOLGOZÓ

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Postai küldemények kézi, illetve gépi feldolgozása, azaz a küldemények irányítószám és cím alapján történő szortírozása, válogatása.
      Anyagmozgatás min.: 20-50 kg-ig.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Iskolai végzettség: 8 általános
      Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
      Orvosi alkalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Targoncavezetői engedély

    Amit kínálunk:

      A munkavégzés helye: 1097 Budapest, Fehérakác u. 3.
      Napi munkaidő: Többműszakos (délután 13:25-21:45, éjszaka 20:00-04:20)
      A munkakör azonnal betölthető.
      Érdeklődés: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 14:00-ig)

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Egyéb fizikai munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1097 Budapest, Fehérakác utca

    Részletes fényképes szakmai önéletrajzod, fizetési igényed a Jelentkezem gombra kattintva, a LOG-41/2020 referencia számra hivatkozva, vagy az Operációs HR Partner Csoport, Budapest 1540 levélcímre küldheted el.