SIGNUM TRANSFER Kft.
Munkatársat keresünk

Logisztikai koordinátor

pozícióba.
Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás a folyamatos növekedés támogatására Logisztikai üzletkötő, üzletág vezető pozícióba munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:

- nemzetközi, valamint belföldi billencs, önkihordós szerelvények vezénylése
- nyilvántartások, riportok készítése
- szállítmányozási cégekkel történő kapcsolattartás és fuvarszervezés, valamint új partnerek felkutatása
- üzleti tárgyalások előkészítése, levezetése
- gépkocsivezetők munkájának segítése
- szállítmányozás folyamatainak nyomon követése és optimalizálása, a felmerülő problémák kezelése, megoldása, szükség esetén azok eszkalációja, jövőbeni előfordulásának megelőzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- minimum 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- legalább középfokú végzettség - gazdasági vagy logisztikai
- jó szervező, elemző és problémamegoldó képesség
- felelősségvállalás, magabiztosság
- társalgási szintű angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- logisztikai területen (gabonaszállításban), üzletkötésben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

- hosszútávú munkalehetőség
- folyamatos fejlődés a vállalattal együtt
- figyelmet fordítunk a személyes céljaid elérésére egy kihívásokkal teli munkakörben
- versenyképes fizetés és egyéb juttatások (céges autó, telefon, laptop)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

6725 Szeged, Tompai Kapu út 9.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!