Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk pénzügyi osztályára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba

Logisztikai Koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel és logisztikai szolgálatatókkal
  • Vevői rendelések fogadása, rendelések rögzítése
  • Szállításokhoz kapcsolódó fuvarok megrendelése a szolgáltatótól
  • Kimenő számlák készítése
  • Bejövő fuvarszámlák előzetes rögzítése rendszerben
  • Vevői reklamáció fogadása, rögzítése
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol és/vagy német nyelv (írásbeli és szóbeli)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kíváló kommunikációs képesség
  • SAP ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Stabil hatterű, kellemes, barátságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre