WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Dinamikusan fejlődő, multinacionális partnerünk megbízásából Logisztikai koordinátor munkatársat keresünk magabiztos ANGOL és OLASZ nyelvtudással, Sopron környéki munkavégzéssel.

Logisztikai koordinátor (olasz és angol nyelvtudással) (MV-4829)

Feladatok:

  • Készáru és pótalkatrész rendelések kezelése és a szállítmányok megtervezése
  • Megrendelések kezelése, rögzítése, és visszaigazolása
  • Belső és külső vevői rendelések nyomok követése és kezelése
  • Szállítási határidők nyomon követése, rakodási dátumok meghatározása
  • Szállítmányok összeállítása
  • Rendelésekkel kapcsolatos változtatási kérések kezelése
  • Szállítmányok fuvarokmányainak előkészítése (CMR, EKAER, Loading list, Delivery note)
  • Vámoláshoz szükséges dokumentumok előkészítése
  • Problémák, elakadások beazonosítása és azok bemutatása a regionális performance meetingen
  • Fejlesztési lehetőségek beazonosítása az adott piac folyamataira vonatkozóan, és azok megosztása a globális folyamatért felelős kollégákkal
  • Kimutatások, riportok készítéséhez szükséges adatok szolgáltatása az adatelemző kollégának

  • Magabiztos ANGOL és OLASZ nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló probléma megoldó és konfliktus kezelési készség
  • Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Támogató vállalati kultúra
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Telefon, laptop
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Olasz (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye