WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)
A magyar piacon kiemelkedő szerepet betöltő, világítástechnikai területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk kollégát logisztika területre

Logisztikai koordinátor (BS-2990)

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői rendelések szállításának szervezése
  • Szállításokhoz szükséges dokumentumok készítése és adminisztrációja
  • Szállítás szervezéshez csomagjegyzék előkészítés
  • Gyártási határidő folyamatos követése.
  • Vevő, fuvarozó kiértesítése terezett vagy végleges csomagjegyzék alapján.
  • Áru kiszállítás szervezése
  • EKÁER ügyintézés
  • Export vámkezelés szervezése
  • Származási bizonyítványok
  • Szállítási dokumentumok adminisztrációja, archíválása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú közgazdasági-kereskedelmi végzettség
  • Legalább egy év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Családias, fiatalos csapat
  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.