Brand International Kft.
  • Brand International Kft. matracok gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Cégünk dinamikus fejlődése miatt a következő pozícióba keresünk munkatársat:

  • Logisztikai koordinátor

    Főbb feladatok, munkák:

      • Logisztikai feladatok koordinálása
      • Áruforgalom szervezése, piaci kapcsolattartás hazai és nemzetközi beszállítókkal, gyártókkal, partnerekkel
      • Árajánlatok, rendelések kezelése, rögzítése
      • Számlázás kezelése, kintlévőségek nyomon követése
      • Leltározási folyamat koordinálása
      • Elemzések, jelentések készítése, teljesítmény mutatószámok nyomon követése
      • Vezetői döntések előkészítésében való részvétel
      • Logisztikai csapattal való együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • Legalább 1-2 éves logisztika / fuvarszervezési tapasztalat
      • Logisztikai program és MS Office felhasználó szintű ismeret
      • Jó kommunikációs képesség, probléma megoldó készség
      • Magabiztos angol és vagy német nyelvtudás szóban és írásban (interjún tesztelni fogjuk)
      • Önálló munkavégzés, precizitás, proaktív és hatékony munkavégzés, megbízhatóság
      • Együttműködésre és csapatmunkára való készség
      • Nyitottság új ismeretek elsajátítására

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • hosszú távú, stabil munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Logisztikus, Fuvarszervező
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1134 Budapest, Róbert Károly körút 76.

    Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!