Masped Logisztika Kft.
  • A MASPED Logisztika Kft. a MASPED Csoport leányválallataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára. Várjuk jelentkezésedet ha szeretnél munkáddal hozzájárulni társaságunk kulcsfontosságú területének hatékony működéséhez, részt venni költségek tervezésében, utókalkulációk készítésében.

  • Munkatársat keresünk

    Logisztikai kontroller

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      - A vállalat logisztikai költségeinek tervezése, folyamatos nyomon követése, riportálása

      - Projekt költségek tervezése, utókalkulációk készítése, eltérések okainak elemzése

      - Részvétel havi és éves jelentések, tervek elkészítésében

      - Számlázási folyamatok kontrollálása

      - Együttműködés a logisztikai területtel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Felsőfokú gazdasági végzettség

      - Analitikus gondolkodás

      - MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (különösen Excel)

      - Csapatjátékos hozzáállás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - Logisztikai területen szerzett tapasztalat

      - ERP és BI rendszerek ismerete

    Amit kínálunk:

      - Biztos vállalati háttér

      - Nyitott, toleráns, emberközpontú munkahelyi légkör

      - Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

      - Folyamatos fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Szikratávíró utca 17.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria

    Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el.