Az egyesülő Extreme Digital és eMAG Magyarország

Logisztikai Igazgató

pozícióba

keres új kollégát logisztikai terület eredményes vezetésében. Hatáskörébe tartozik a raktári logisztika, szállítás saját és szerződött szállító partnerekkel, szervíz és visszáru kezelés. Logisztikai Igazgató fő felelőssége a vállalati logisztikai funkció zökkenőmentes biztosítása és a logisztikai stratégia fejlesztése az operatív funkciók ügyvezetőjének (COO) iránymutatásai alapján.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • részvétel a logisztikai terület stratégiájának kialakításában és kivitelezésében
  • stratégiai tervek alapján éves operatív tervek készítése és megvalósítása
  • a raktári kapacitás megtervezésének felügyelete a forgalmi terv alapján
  • munka megszervezésének szabályozása, zökkenőmentes munkamenet biztosítása
  • a logisztikai és raktári folyamatok, teljesítménymutatók kontrollálása, folyamatos fejlesztése
  • beszállítói (pl.: fuvarozás) szerződések ellenőrzése, felülvizsgálata, szükség esetén új kondíciók kialakítása
  • készletezés folyamatának fejlesztése együttműködve a beszerzési osztállyal
  • logisztika, mint szervezeti egység vezetése, iránymutatás a hozzá tartozó kollégáknak, gyakorlati fejlesztés és teljesítménymenedzsment
  • logisztikai szervezti egység humánerőforrás igényének meghatározása és menedzselése (létszám, funkciók, képességek, képzés-fejlesztés, teljesítménymenedzsment) a HR osztállyal együttműködve

Téged keresünk akkor, ha...

  • 4-5 év tapasztalat az alábbi területeken: logisztika és/vagy supply chain management és/vagy lean management
  • legalább 2-3 év erős vezetői tapasztalat
  • kereskedelemben való jártasság és üzleti érzék
  • Ügyfélkezelésben és csomagkiszállításban szerzett tapasztalat
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • önállóság
  • stratégiai és innovatív szemlélet és egyúttal erős aktív operatív ismeretek
  • folyékony angol nyelvtudás

Mit kínálunk Neked?

  • Korrekt juttatási csomagot
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Piacvezető munkahelyi légkört

Hol fogsz dolgozni?

  • Budapest, IV. és VII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. és VII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.