Logisztikai gyakornok - Újhartyán (WHC021092) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Újhartyán

Partnerünk a polimer alapú megoldások prémium-márkájaként nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén.

Feladatok:

    • Logisztikai csoport napi munkájának támogatása
    • Kiszállítási és belső logisztikai feladatok ellátásának segítése
    • Dokumentumok feltöltése
    • TNT fuvarok rendelése
    • Extra fuvarok kezelése: fuvarmegrendelők elkészítése, ajánlatok összehasonlítása
    • Egyeztetés a fuvarozó cégekkel
    • Készlet ellenőrzés
    • Szállítmányok címkézése

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Megbízható, elkötelezett hozzáállás
    • Heti min. 2 nap vállalása

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Br. 1500 Ft-os órabér
    • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkavégzés
    • Hosszútávú diákmunka
    • Fejlődési lehetőség, releváns tapasztalat szerzés
    • Munkába járási támogatás - 15Ft/km

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Újhartyán