Logisztikai gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 580 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XI.

A Novartis Hungária Kft. leányvállalata, a Sandoz Hungária Kft. piacvezető a generikus és biohasonló gyógyszerek terén, elkötelezett abban, hogy mindenki számára elérhetőek legyenek a termékei.

Főbb feladatok, munkák

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportálás
  • Adatbázis-kezelés
  • Kimutatások, elemzések készítése Excelben (Pivot tábla, Vlookup)
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás
  • Logisztikai osztály munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony, legalább 1 évig
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Excel)
  • Pragmatikus gondolkodás
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig, heti minimum 30-35 óra vállalása
  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő

Amit kínálunk

  • Bruttó 1580 Ft/óra kezdő bér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.