Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Logisztikai gyakornok

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.
    Köszöntünk a Bosch világában.
    A Bosch Budapesti Fejlesztőközpont 2001-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 1500 fejlesztőmérnök dolgozik közösen számos komplex autóipari terméken a járműipar minden területéről. Kivételes felépítéséből fakadóan lehetőséged van változatos műszaki területeket megismerni a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai vagy hardware fejlesztésig bezárólag. Ötleteid olyan termékekek részei lesznek amelyek vezetők a mobilitási technológiák sorában.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • Intenzív részvétel a napi operatív fuvarszervezési munkábanKimutatások vezetése a beérkező és a kimenő küldeményekről
  • Dokumentumkezelés, adatok rögzítése
  • Exportdokumentációk elkészítése, kiküldése, a vámfolyamatok koordinálása
  • Régiós ünnepek nyomon követése, szükséges átütemezések szervezése

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Egyetemi/főiskolai tanulmányok kapcsolódó területen (nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, másik idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat)Pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás
  • Megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Heti legalább 30 óra munkavégzés

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • A diploma megszerzése után lehetőség főállású pozícióra
  • Versenyképes gyakornoki fizetés, vidéki gyakornokok számára hazautazási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Fiatalos csapat, rendszeres csapatépítő tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1103 Gyömrői út 120.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai gyakornok
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Intenzív részvétel a napi operatív fuvarszervezési munkábanKimutatások vezetése a beérkező és a kimenő küldeményekről Dokumentumkezelés, adatok rögzítése Exportdokumentációk elkészítése, kiküldése, a vámfolyamatok koordinálása Régiós ünnepek nyomon követése, szükséges átütemezések szervezése
  • Elvárások: Egyetemi/főiskolai tanulmányok kapcsolódó területen (nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges) Magabiztos angol nyelvtudás, másik idegen nyelv ismerete előnyt jelent MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, Word, Adobe Acrobat)Pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás Megbízhatóság Kiváló kommunikációs készségek Heti legalább 30 óra munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1