Megbízónk sokmilliárdos élelmiszeripari gyártó vállalat, amely szinte kizárólag exportra termel. A folyamatos és kitartó vállalati építkezés (piac-, kapacitás- és technológiai fejlesztés) nyomán egy rendkívül korszerű, az ügyfelek elvárásainak megfelelő, az elmúlt években folyamatosan nyereséges és erősödő cég jött létre. A logisztikai csapat vezetésére keresünk részére

NÉMETÜL TUDÓ LOGISZTIKAI ÉS OPERATÍV BESZERZÉSI VEZETŐT

élelmiszeripari raktárlogisztika és lehívó beszerzés
országos

Feladatai

  • 20+10ezer nm raktár felügyelete LX ~ SAP szoftver (nem vonalkódos rendszer) segítségével,
  • fém konzervdoboz beszállítás/lehívás, raktározás, kiadás a termelésnek, címke nélküli konzerv visszatárolása félkész termékként, kiadása címkézésre, késztermék bevételezése a termelésből, folyamatos nyomon követés a rendelkezésre álló hely tekintetében a kamionra felrakásig (csak egész kamionnal és CHEP raklappal szállítanak megbízható, kipróbált magyar fuvarozóval),
  • lehetne fejleszteni, vonalkódossá tenni a rendszert,
  • megtakarítások detektálása,
  • késztermék fuvar megrendelés (most az értékesítés Németországból intézi, de vissza fogják hozni a pozíciót),
  • raklapgazdálkodás
  • hatékonyság fejlesztés.

Ideális pályázónk 5+ év logisztikai vezetői tapasztalattal bíró, szakirányú diplomával rendelkező, erőskezű vezető kiváló tárgyalási képességekkel úgy a beszállítók, mint a vevők és a termelés felé. Előny a nyomdaipari beszerzésben szerzett jártasság (címkézés), az angoltudás. Matematikai-kombinatorikai, kiváló szervezési képességek szükségesek.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48853. pályázati számra hivatkozva várjuk.