A Creative World Kft, mint a Himalaya Herbals, Weleda, Yogi Tea és további nemzetközi márkák kizárólagos magyarországi forgalmazója teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Logisztikai és kereskedelmi asszisztens

FŐBB FELADATOK:

  • Rendelések, kimenő számlák rögzítése
  • Címkézések, gyűjtő átcsomagolások megszervezése, bonyolítása
  • Cikktörzs teljeskörű kezelése
  • Havi riportok készítése (Pl.: termékdíj, KSH, NÉBIH)
  • Készletfigyelés
  • Nemzetközi szállítások szervezése, EKAER rögzítése
  • Import áruk esetén a vámügyintézés támogatása
  • Kereskedelmi kimutatások, riportok és listázási lapok készítése
  • A kereskedelmi partnerek információs rendszereinek kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Webshop működésének segítése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez az angol nyelv magabiztos használata
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
  • Proaktív és pozitív személyiség
  • Kozmetikai és/vagy FMCG termékek piacán szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs képesség és tárgyalókészség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft office, Excel, Power Point)
  • SAP Business One használata előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos és kihívásokkal teli munkakör
  • Önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.