MOL LUB Kft. A MOL-LUB Kft., Közép-Kelet Európa egyik meghatározó kenőanyaggyártója

A MOL-csoport dinamikusan fejlődő logisztikai csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai elemző

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

Feladatok:

  • Termékdíj bevallások és jövedéki elszámolások előkészítése
  • Veszélyes hulladék visszagyűjtéshez kapcsolódó szolgáltatási díj számlázások kezelése
  • Logisztika szervezet KPI mutatóinak nyomon követése, alkalmazott KPI-ok folyamatos fejlesztése, teljesítmény folyamatos értékelése
  • Veszélyes hulladék üzletág eredményességének folyamatos nyomon követése
  • Pénzügyi elhatárolások készítése
  • Logisztika szervezetet érintő számlák ellenőrzése, igazolása
  • Logisztikai díjak szerződés szerinti napra készen tartása
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • angol vagy német nyelv középszintű ismeret
  • számítógépes ismeretek
  • magas szintű Excel ismeret

Amit nyújtunk:

  • Stabil állás egy dinamikusan bővülő szervezetben
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatkör
  • Versenyképes csomag és béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Almásfüzitő

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.