A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

Folyamatosan fejlődő gyárunkba KERESÜNK munkatársat az alábbi pozícióba:

LOGISZTIKAI ELEMZŐ

FELADATOK:

  • Logisztikai feladatok elemzése, értékelése
  • Kimutatások készítése
  • SAP törzsadat karbantartás
  • Készletek elemzése
  • Feladatlisták követése
  • Csomagolási utasítások kezelése, elkészítése
  • Dokumentáció kezelése

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú vagy logisztikai végzettség előny)
  • SAP ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kommunikáció szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Excel tudás

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Logikus gondolkodás
  • Határozott fellépés
  • Proaktivitás
  • Rendszerszemlélet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, német tulajdonú vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • Képzés-fejlesztés
  • Cafeteria és egyéb juttatások
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Komárom, 2900 Bánki Donát utca 5.