Flextronics International Kft.

A Flex magyarországi telephelyein - Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Gyálon és Üllőn - közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Az üllői  kirendeltségünk csapatába keresünk új

Logisztikai Customer Service Officer

munkatársat

Olyan kollégát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Vevői igények fogadása, vizsgálata, lezárása
  • Kommunikáció a partnerekkel és a vevőkkel
  • Szállítások nyomonkövetése, engedélyezése
  • Szállításokkal kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • Riportok, jelentések készítése
  • Szoros együttműködés a termeléssel,  beszerzőkkel,  Program Managerrel, raktárral, logisztikával és a PDM-mel
  • Szállítások státuszának frissítése, felülvizsgálata
  • Számlázási tevékenységek támogatása
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése
  • Készletellenőrzése
  • Vezetői utasítás alapján egyéb feladatok

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat termeléstervezés/logisztika és Customer Service területen
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség az ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás érdekében
  • 2 műszakos munkarend (H-P) vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Üllő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.