Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Ahol a víz ott a Grundfos

Használd a tehetséged - a Grundfosnál!

A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához. Felelősséggel tartozunk alkalmazottainkért, a minket körülvevő környezetért és ügyfeleinkért, akik megbíznak felelősségteljes munkánkban.

A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe az alábbi pozícióba:

Logisztikai beszerző

2 éves határozott időre

Főbb feladatok, munkák:

  • Alapanyag megrendelések kibocsátása, visszaigazolások követése, regisztrálása az SAP-ban
  • A készletek napi nyomonkövetése, a termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása
  • Napi kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal
  • Megoldások keresése és megvalósítása a készletek csökkentésére és a készletforgás növelésére
  • Beszerzéshez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Termelési leltárakban való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • SAP beszerzési moduljának ismerete előny
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Folyamatszemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Ingyenes sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Tatabánya

A Grundfosnál megvannak a válaszok a jövő kérdéseire.
Mi teszünk egy jobb világért! És te?

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérlek a "Jelentkezem" gomb megnyomásával regisztrálj.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Logisztikai beszerző
  • Rövid pozíció név: Logisztikai beszerző
  • Hirdető cég: Grundfos Magyarország Gyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Tatabánya
  • Feladatok: Alapanyag megrendelések kibocsátása, visszaigazolások követése, regisztrálása az SAP-ban A készletek napi nyomonkövetése, a termelés anyagellátásának folyamatos biztosítása Napi kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal Megoldások keresése és megvalósítása a készletek csökkentésére és a készletforgás növelésére Beszerzéshez kapcsolódó projektekben való részvétel Termelési leltárakban való együttműködés
  • Elvárások: Szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előny) Legalább 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás Magas szintű MS Office ismeret SAP beszerzési moduljának ismerete előny Kiváló problémamegoldó képesség Folyamatszemlélet Jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Időszakos munka
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12