A Rati saját ötleteken alapuló megoldásaival az európai autógyárak fejlesztő partnere. Egy alkotótér, ahol tökéletes egyensúlyban van a pezsgő start-up feeling az autóipari minőségi sztenderdekkel, a családi tradíciók a multis folyamatokkal. Csapatunkba

Logisztikai asszisztens

munkatársat keresünk.
Innováció Komló www.rati.hu

Főbb feladataid

  • Exportigazolásokkal kapcsolatos adminisztráció és dokumentáció kezelése
  • Fuvarmegrendelők, igazolások kinyomtatása, továbbítása a partnerek felé
  • EKÁER
  • Megrendelések kinyomtatása, továbbítása a partnerek felé; a visszaigazolások rögzítése a cég vállalatirányítási rendszerébe (IFS)
  • Intrastat riport elkészítése, feltöltése
  • Számlajóváhagyások
  • Okmányügyintézések a vámhivatalban, iparkamarában

Elvárásaink

  • Olyan munkatársat keresünk, aki szereti a papírmunkát és szívesen adminisztrál
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Egyedülálló vállalati kultúra, és vezetői támogatás
  • Innovatív, szakmai szemléletű menedzsment
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családbarát működés
  • Ergonomikus, modern, környezettudatos munkakörnyezet

Jelentkezz bátran, akkor is, ha még nincs szakmai tapasztalatod!