A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője.
Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk. Minden munkatársunk azon fáradozik, hogy nap mint nap élménnyé varázsolják minden hozzánk betérő vevő vásárlását.

Pályázatot írunk ki teljes munkaidős állás betöltésére:

Logisztikai asszisztens - Raktárkezelő

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiak jellemzőek rád:

  • ápolt megjelenés
  • barátságos vagy és szeretsz csapatban dolgozni
  • érdeklődés a logisztika és szépségipar iránt
  • felelősségteljes és lelkiismeretes munkavégzés
  • igényes, pontos és alapos munkavégzés
  • pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • üzleteink magas szintű kiszolgálása
  • adminisztrációs feladatok
  • marketinganyagok készletfigyelése és rendelése
  • áruátvétel és a termékek csomagolása
  • a raktárunk mindennapi feladataiban való részvétel
  • egyeztetés az üzletekkel és külső partnerekkel emailben és telefonon
  • visszáruk regisztrációja és követése egészen a jóváírásig
  • egyéb raktári és logisztikai feladatok elvégzése a Logisztikai vezető kérésére

Tőlünk ezt várhatod:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • nagyszerű, fiatalos légkör egy motivált csapatban
  • rugalmas, nyitott vezetőség

Nagy előnyt jelent:

  • Ha dolgoztál már SAP rendszerrel
  • EKÁER regisztráció ismerete
  • középszintű angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.