A Servier Kutatóintézet Zrt.

Logisztikai asszisztens munkatársat keres

Fő feladatok:

  • árajánlatok, rendelések kezelése, adminisztrációja, utánkövetése
  • csomagküldések adminisztratív ügyintézése
  • számlák ellenőrzése és admisztrálása
  • dokumentumok digitalizálása
  • tendereztetés, új beszállító partnerek felkutatása
  • logisztikai csoport adminisztratív támogatása
  • esetenkénti logisztikai helyettesítés (raktári vegyszerek kiadása, beérkező szállítmányok átvétele, elrendezése és adminisztrálása, kémiai hulladékok és göngyölegek kezelése, ügyintézése – könnyű fizikai munka)

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • minimum 1 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • minimum középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • precíz, önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • rugalmasság, együttműködési készség
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • egyéb MS Office programok (Teams, Planner, Access, stb.) ismerete és használata
  • gépírási gyakorlat
  • ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • cafeteria, nyugdíjpénztár hozzájárulás, munkába járás támogatás
  • modern, kiváló munkakörnyezet
  • fiatal csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, III. ker. Záhony u. 7.

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.