AZ EURASIA LOGISTICS KFT. FELVÉTELT HIRDET, ESZTERGOMI IRODÁJÁBA

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

MUNKAKÖRBE

Feladatok:

  • Szállítmányozási, logisztikai feladatok ellátása, és a hozzá kapcsolódó adminisztráció elkészítése, a logisztikai vezető irányítása alatt.
  • Kapcsolattartás a megrendelőnk képviselőivel és az alvállalkozóinkkal (magyar ill. angol nyelven egyaránt).

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (Logisztikai/ szállítmányozási végzettség előnyt jelent).
  • Logisztikai ill. szállítmányozási munkatapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban.
  • Jó kommunikációs készség
  • Szolgálatkészség
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Önállóság a rábízott feladatok megoldásában.
  • Esztergom és környéki lakhely előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kulturált, inspiráló munkakörülmény, szabálykövető vállalati környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy több mint 25 éve sikeresen működő, külföldi telephelyekkel is rendelkező, multinacionális vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzot, bruttó fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.